Fotogalerie

Sezóna 2 019
14. 6. TRAKTOR + Tlustá Berta
31. 5. WALDA GANG + De Bill Heads
Sezóna 2 018
7. 9. HARLEJ + Morava
10. 8. TRAKTOR &TLUSTÁ BERTA
20. 7. ORTEL + Anger Heaven
4. 7. ALKEHOL & DOGA
15. 6. KRUCIPÜSK + zakázanÝovoce
25. 5. DYMYTRY + DeBillHeads
Sezóna 2 017
2. 9. HARLEJ & TRAUTENBERK
4. 8. ORTEL + Los Čertos
22. 7. TRAKTOR + Morava
4. 7. ALKEHOL & DOGA
16. 6. WALDA GANG + Tlustá Berta
26. 5. DYMYTRY + Komunál
Sezóna 2 016
2. 9. HARLEJ & JAKSI TAKSI
13. 8. - TŘI SESTRY + Doctor P. P., E!E, MZH
30. 7. - ORTEL (autor J. Koča)
8. 7. ALKEHOL & MORAVA
24. 6. DOGA & TLUSTÁ BERTA
27. 5. DYMYTRY & KOMUNÁL
Sezóna 2 015
4. 9. DYMYTRY & TITANIC
21. 8. VISACÍ ZÁMEK + The Fialky
31. 7. ALKEHOL & TLUSTÁ BERTA + Booters
17. 7. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P. P., De Bill Heads
4. 7. HARLEJ & TÖRR
Sezóna 2 014
6. 9. HARLEJ & TÖRR
22. 8. DYMYTRY + De Bill Heads
9. 8. ARAKAIN & TITANIC + Hand Grenade
25. 7. ARGEMA
4. 7. CITRON + Rimortis
14. 6. KATAPULT
31. 5. DOGA + Soustrast
Sezóna 2 013
14. 9. HARLEJ & TÖRR + Check Point
30. 8. DOGA + Zelenina
3. 8. KATAPULT
20. 7. TUBLATANKA & TITANIC + Los Čertos
6. 7. DYMYTRY & RIMORTIS
7. 6. ALKEHOL & DEBUSTROL
Sezóna 2 012
15. 9. ARGEMA + Compromysh
31. 8. HARLEJ & ALKEHOL
18. 8. ARAKAIN + Absolut Deafers
11. 8. Dřevorubecká show STIHL Timbersports Series s Martinem Komárkem
4. 8. MARKÝZ JOHN + ABI GAIL + LADY KATE
21. 7. DOGA + KISS Czech company, Psycho Radio
7 .7. ČECHOMOR + Lehká noha - sobotní ráno na parketě
7 .7. ČECHOMOR + Lehká noha
23. 6. KEKS
Sezóna 2 011
2. 9. HARLEJ + 365
20. 8. KLOBÁSA VYSOČINY 2011
13. 8. TURBO + Markýz John
6. 8. DOGA + StarejPejr
29. 7. ARGEMA + ProMěNy
23. 7. ALEŠ BRICHTA BAND + Hysteria
9. 7. ŠKWOR & RIMORTIS
25. 6. KEKS
Sezóna 2 010
25. 9. ARGEMA + StarejPejr
10. 9. ALKEHOL & MILOŠ DODO DOLEŽAL
27. 8. MARKÝZ JOHN & MORAVA
22. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH - úklid apokalypsy
21. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH
21. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH - příprava koncertu - odpoledne
21. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH - příprava koncertu - ráno
7. 8. Velká voda namísto vystoupení Reflexy
24. 7. HARLEJ & DEBUSTROL
16. 7. I. Hořepnické pivní hody: WALDA GANG & KOMUNÁL
10. 7. METALINDA + StarejPejr
5. 7. DOGA + Rimortis, Sigattari
26. 6. KEKS
12. 6. 2010 ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2010 - základní kolo; hosté: Kreyson + Gallileo, Dogmen; soutěžící: Sinistra, Toys
Sezóna 2 009
5. 9. KEKS + Crossband - Autorka: Kateřina Blažková
5. 9. KEKS + Crossband
21. 8. ARAKAIN + Krleš - Autorka: Kateřina Blažková
21. 8. ARAKAIN + Krleš
16. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH - Den poté (úklid)
15. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH
15. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH - příprava koncertu
14. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH - příprava koncertu
8. 8. ŠKWOR + Pídý
31. 7. ARGEMA + Empire - Autorka: Kateřina Blažková
31. 7. ARGEMA + Empire
25. 7. ALKEHOL & TÖRR + Vidock - Autorka: Kateřina Blažková
11. 7. DOGA + KISS Czech Company - Autorka: Kateřina Blažková
11. 7. DOGA + KISS Czech Company
27. 6. MARKÝZ JOHN + StarejPejr, Rimortis - Autorka: Kateřina Blažková
27. 6. MARKÝZ JOHN + StarejPejr, Rimortis
20. 6. KLOBÁSA VYSOČINY 2009 - Autorka: Kateřina Blažková
20. 6. KLOBÁSA VYSOČINY 2009
13. 6. ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2009 - základní kolo; host: Cocotte Minute; soutěžící: Sagittari, Memphis, Spider X - Autorka: Kateřina Blažková
13.6. ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2009 - základní kolo; host: Cocotte Minute; soutěžící: Sagittari, Memphis, Spider X
Sezóna 2 008
Sezóna 2008, aneb co návštěvník nevidí
5. 9. ARGEMA + Rockson
29. 8. MARKÝZ JOHN
16. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH
16. 8. TŘI SESTRY + E!E, Doctor P.P., MZH - přípravy koncertu
9. 8. ŠKWOR + Rimortis
26. 7. ALKEHOL & TÖRR + Antheom
18. 7. DOGA + Wydfara's Prophecy (AT), The Revolt - Druhá várka
18. 7. DOGA + Wydfara's Prophecy (AT), The Revolt - 3. část: Lidé a atmosféra
18. 7. DOGA + Wydfara's Prophecy (AT), The Revolt - 2. část: DOGA
18. 7. DOGA + Wydfara's Prophecy (AT), The Revolt - 1. část: Wydfara's Prophecy, The Revolt
5. 7. KLOBÁSA VYSOČINY 2008 - 2. série
5. 7. KLOBÁSA VYSOČINY 2008 - 1. série
28. 6. ALEŠ BRICHTA BAND + Paradox, Syndrom Rock
7. 6. ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2008 - základní kolo: host: Harlej; soutěžící: Live And Steel, La Mancha - 2. série
7. 6. ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2008 - základní kolo: host: Harlej; soutěžící: Live And Steel, La Mancha - 1. série
24. 5. Morava - oslava 20 let kapely; host: StarWay
Sezóna 2 007
31. 8. DOGA + Greedy Invalid, Galactic Industry - III. část
31. 8. DOGA + Greedy Invalid, Galactic Industry - II. část
31. 8. DOGA + Greedy Invalid, Galactic Industry - I. část
25. 8. MORAVA
18. 8. TŘI SESTRY + E!E, De Bill Heads - 2. série
18. 8. TŘI SESTRY + E!E, De Bill Heads - 1. série
18. 8. TŘI SESTRY - přípravy koncertu
3. 8. HARLEJ - Syndrom Rock
27. 7. THEATRE + Matyas
21. 7. KEKS
7. 7. ŠKWOR + Dymytry
23. 6. KLOBÁSA VYSOČINY 2007
30. 6. MARKÝZ JOHN
9. 6. ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2007 - základní kolo: Host: Arakain; soutěžící: Hyprion, D.A.D., Spleen - autor: Jarda Strejc
9. 6. ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2007 - základní kolo: Host: Arakain; soutěžící: Hyprion, D.A.D., Spleen
Sezóna 2 006
2. 9. DOGA + Power5, Pork Soda (autor: Power5)
2. 9. DOGA + Power5, Pork Soda
25. 8. TŘI SESTRY + Doctor PP, DJ Kretén
25. 8. TŘI SESTRY - přípravy koncertu
18. 8. ARGEMA
4. 8. ŠKWOR + Pop Porn, Dymytry
28. 7. PETR KOLÁŘ
21. 7. THEATRE
15. 7. KEKS
8. 7. ARAKAIN
24. 6. MORAVA
10. 6. ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2006 - základní kolo
27. 5. ŠKWOR + Los Čertos
18. 4. MORAVA
Sezóna 2 005
ARAKAIN
ŠKWOR
Klobása Vysočiny - 1. ročník
ČESKÁ ROCKOVÁ LIGA 2005 - základní kolo
Sezóna 1 993
Historie - Rockšok 93

Partneři

Agrodam, s.r.o.